Tine-ma minte! Inregistrare

Toate articolele

03.02.2011 | TOP GAZETA

Steaua are un singur fotbalist în Top Gazeta » Sultanul Bogdan

Steaua l-a pierdut în această iarnă pe singurul jucător care a ajuns în Top Gazeta, Bogdan Stancu, care a ieşit cel mai bun vîrf retras din Liga 1


După ce a obţinut locul 2 în ancheta de final de an a Gazetei, Bogdan Stancu (23 de ani) a ieşit cel mai bun vîrf retras din turul campionatului pe baza monitorizărilor firmei DSP şi a reporterilor gsp. "Cu siguranţă în ultima perioadă am trăit cele mai importante momente ale carierei mele. Am reuşit să mă transfer la Galatasaray, am încris multe goluri în România. Din păcate, nu pot uita parcursul Stelei în campionat", a zis Stancu.

Fostul stelist este urmat de Adailton şi de Herea. Brazilianul Vasluiului are nişte cifre fantastice, fiind primul în topul ultimei pase şi al şuturilor pe poartă din cele la poartă, în timp ce rapidistul are o eficacitate de invidiat: a marcat 9 goluri din 15 şuturi trase pe poartă, adică 60%!

13 goluri a marcat Stancu în actualul campionat, el înscriind de 3 ori şi în Europa League

"Mai am de lucrat la calităţile mele pentru a creşte şi mai mult în viitor!"

Bogdan Stancu, atacant Galatasaray

COMENTARII (18)

De katta pe 04.02.2011 la 06:27
Eu sunt stelist si sincer ma deranjeaza sa vad articole despre Steaua in proportie de 90%. Eu cred ca sunt platiti din partea clubului. Se scriu deseori nimicuri.
De aldan pe 03.02.2011 la 21:05
Corectez: statistica din care sa rezulte clasamentul cu media posturilor obtinuta de fiecare echipa.
De aldan pe 03.02.2011 la 20:59
Deasemenea, interesanta ar fi o statistica din care sa rezulte un clasament rezultat din media posturilor obtinuta de fiecare echipa.
De aldan pe 03.02.2011 la 20:43
Pt un TOP cu pretentii mi se pare relatv neglijent organizat (nu ma refer la continutul statisticilor)... In pagina initiala ar fi binevenit un index, cu toate posturile, si din care ,printr-un link, sa deschida fiecare statistica in parte. Parerea mea!
De aldan pe 03.02.2011 la 20:37
@katta: Ft frumos din partea ta, insa normal ar fi ca materialele respective sa poata fi accesate acolo au fost emise!
De pescarul_amator pe 03.02.2011 la 19:28
@rapid: ai dreptate, dar sa sti ca eu tot am incercat si mai incerc sa am un dialog cu oamenii astia. e adevarat ca nu prea am reusit, ei au idei putzine dar foarte bine definite (ca sa nu zic fixe). una din ele este ca steaua e singura echipa cu care trebuie sa tinem, restul echipelor ar putea fi desfiintate dupa parerea lor. toti sunt tzigani, caini etc doar ei sunt curati si fara pata. asta e...mai incerc
De katta pe 03.02.2011 la 19:10
Statistica cu Bozovici o am eu cine o doreste.
De rapid.. pe 03.02.2011 la 18:50
@aldan nici eu nu mai vad statistica cu Bozo.se pare ca a fost stearsa.
De rapid.. pe 03.02.2011 la 18:47
@pescarul_amator nu iti bate capul cu un complexat si un fustrat.la mintea lui de berbec toti stelistii sunt cei mai buni pe postul lor din toata liga 1.la toti cei 3 jucatori rapidisti alesi in top gazeta urla ca un fustrat ca mioarele de la stana sunt mai bune.e prea bautut in cap.sa incerci sa-i explici ceva mi se pare inutil.
De pescarul_amator pe 03.02.2011 la 18:35
@forumer: eu zic ca stancu merita sa fie pe primul loc, dar ca si herea merita locul doi. sa spui ca e petarda...uita-te la medii si incearca sa intelegi ca mai exista si alte echipe in romanica in afara stelei
De aldan pe 03.02.2011 la 17:26
?: Unde poate fi consultata statistica in baza careia a fost desemnat fundasul stanga?
De aldan pe 03.02.2011 la 16:52
@forumer: Nefiind cazul, iata ca spumele le fac altii... si nu numai la gura!!
De forumer_ pe 03.02.2011 la 14:11
Daca nu era nici un rapidist in top(cum trebuia sa se intample), rapid.. facea spume la gura(de fapt, cam mereu face:)), mai ales cand e vorba de Steaua, evident). Bogdan Stancu chiar merita, Herea e o petarda!
De bolico pe 03.02.2011 la 13:30
Problema este ca nu stim cine si ce este Top Gazeta si, mai ales, la ce foloseste...
De rapid.. pe 03.02.2011 la 13:10
acuma poate si forumer sa nu mai sufere atata:))
De mwiesteaua pe 03.02.2011 la 11:31
in sfarsit ceva corect!!!bravo aveam indoieli cu voi dar acum nu mai am
De mtrx pe 03.02.2011 la 08:50
cine pana mea e steaua sa tot fie bagata in seama? daca era asa buna era pe primul loc si atunci ok vb despre ea mereu. dar e pe 7 !!! cand noi suntem pe primul loc, mucles nimic. dar cum berbecalii(verii si gibonul sef) trag o beshina gata stire de breaking news. halal ziare de sport. RUSINE !!!!
De observator_ipohondru pe 03.02.2011 la 07:11
Steaua a incetat sa mai fie o mare echipa, e doar o bishnitza de familie a clanului Becali. Dupa ce a stricat treburile la Fiorentina, impresarul Becali s-a orientat repede catre Galata. Cu complicitatea lui Hagi le-a bagat in casa turcaletilor doi jucatori plafonati, pe Culio si Stancu, la niste sume pentru care din Spania sau Portugalia veneau jucatori parfum. Se pregatea si tzeapa Moraes. Acesta trebuia luat repede de la Bistrita, adus la Steaua si la vara dus la turci pe 4-5 milioane, ca-l vrea Hagi musai. Numai ca tata Jean e trecut prin multe si a mirosit lucrarea. Sa vedem daca mai rezista Hagi ca sa poata face jocul fratilor Becali.